Ux Design

Skupiające Uwagę

i wyjątkowe

Responsywne

dostosowane do urządzeń

KREATYWNE

Tworzenie stron internetowych

Interaktywne rozwiązania

Dbamy o interaktywność stron. Czas użytkownika spędzony na stronie jest cenny i należy go maksymalnie wykorzystać.

Satysfakcja Klienta

W koncepcji UX, suma pozytywnych doznań użytkownika strony internetowej decyduje o skuteczności przekazu.

Optymalizacja Contentu

Odpowiednio zaprezentowane treści które chcesz przekazać pozwolą na zapamiętanie komunikatu.

Responsywny Design

Dopasowane do urządzeń i  wygodne w przeglądaniu treści. Zaprojektowane by zdobywać zaufanie użytkowników.

Jak projektujemy strony internetowe?

Strona internetowa to wizerunek Twojej marki,
warto zaufać profesjonalistom.
null

Koncepcja UX

Odpowiednie zaprojektowanie architektury informacji i nawigacji powoduje, że serwis internetowy jest intuicyjny i łatwy w użytkowaniu, co przekłada się na zadowolenie użytkowników.
null

Najnowsze Trendy

Przejrzysty, wykonany zgodnie z najnowszymi trendami, przykuwający uwagę projekt graficzny buduje pozytywny wizerunek i wzbudza zaufanie do marki.
null

Modułowy CMS

System zarządzania treścią odpowiedzialny za działanie serwisu wykonany jest według aktualnych standardów programowania co daje gwarancję bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania i wpływa pozytywnie na pozycję strony w rankingu google.
null

Bezpieczeństwo

Oferujemy także posprzedażną obsługę klienta oraz opiekę techniczną na najwyższym poziomie, aktualizację tekstów, plików, zdjęć, modułów, backup baz danych i plików.
null

Dobry Content

Dzielimy się swoją wiedzą, proponujemy optymalne działania w odniesieniu do układu prezentacji treści tak aby kluczowe komunikaty wizualne znajdowały się zawsze w obszarze największego skupienia wzroku użytkownika.

Twoi Klienci

Twoi klienci podczas pierwszego kontaktu z serwisem widzą Ciebie i Twoją firmę przez pryzmat strony którą prezentujesz w internecie. Z punktu widzenia marketingu pierwsze chwile decydują o tym czy użytkownik będzie dalej przeglądał jej zawartość, czy otrzyma informację których poszukuje, czy elementy strony zachęcą do dalszej eksploracji.
Na etapie planowania dbamy o to aby elementy zawarte na stronie kreowały odpowiednie reakcje użytkownika wykorzystując w pełni czas jego odwiedzin. Masz pewność, że komunikaty które chcesz przekazać są prezentowane odpowiednio w odpowiednich strefach strony.
 • Prezentacje Video

  Moduł Marketing wideo kreuje zaufanie do marki, wywołuje ciekawość i większe zainteresowanie. Możesz to mieć.

 • Zaawansowane Formularze

  Twoja strona może posiadać zaawansowany moduł formularzy który pozwoli na stworzenie dowolnego systemu wycen czy rezerwacji.

 • Optymalizacja SEO

  Twoja strona powinna być zoptymalizowana tak aby zdobyć najwyższe możliwe pozycje w wyszukiwarce. Zaproponujemy rozwiązania które pomogą to osiągnąć.

 • Moduł Mailingu

  Moduł komunikacji tworzący trwałą relację z klientami. Zwiększysz zainteresowanie produktem, usługą i poprawisz wyniki sprzedaży.

null

Social Media

Budowanie społeczności wokół marki to ważny element działań marketingowych. Zaangażujemy społeczność do aktywności na profilach społecznościowych.

Realizacje

Strona internetowa to wizerunek Twojej marki, warto zaufać profesjonalistom.

ILE KOSZTUJE STRONA INTERNETOWA?

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić, zamów bezpłatną wycenę.