FUNKCJONALNE

Sklepy internetowe

Modułowa Budowa

Z łatwością dodasz produkty z multi opcjami wyborów, powiązaną sprzedaż cross sell a moduł kontroli cen pozwoli na kreatywne wyprzedaże.

Komunikacja

Przy użyciu specjalnych narzędzi zbudujesz grupę odbiorców a przy wykorzystaniu modułu wysyłki newsletter poinformujesz o nadchodzących promocjach.

Integracja

Twój sklep może być zintegrowany z porównywarkami cen, firmami kurierskimi do automatyzacji wysyłek, modułami płatności online i allegro.

Narzędzia analityczne

Z pomocą narzędzi analizy sprzedaży stworzysz statystyki niezbędne do zarządzania sklepem. Z pomocą hitmapping poznasz zwyczaje i zachowanie klientów w sklepie.

e-commerce

Wykorzystasz narzędzia

skutecznej sprzedaży

w Twojej firmie

z powodzeniem

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Sklep internetowy to doskonałe narzędzie sprzedaży
rynek e-commerce rozwija się dynamicznie.
null

Wersja mobilna

Wersja mobilna to już standard – Twój sklep musi to mieć. W ciągu ostatnich lat, sprzedaż za pośrednictwem urządzeń mobilnych wzrosła o 20%.
null

Automatyzacja Marketingu

Automatyzacja marketingu pomaga w stworzeniu profilu klienta, bazując na jego decyzjach zakupowych. Dzięki modułowi automatyzacji sklep wysyła informację o rekomendowanych dla klienta produktach.
null

Zakupy One Page

Możliwość zbudowania strony zakupowej opartej na jednej stronie z wyborami w końcowej fazie zakupów. Takie rozwiązanie minimalizuje ryzyko porzucenia koszyka i wpływa korzystnie na ilość transakcji.
null

Sprzedaż wielokanałowa

Jeśli zamierzasz prowadzić sklep w wielu językach lub kilka różnych marek w jednym miejscu to rozwiązanie umożliwi połączenie wielu różnych platform sprzedaży.
null

Integracje

Integracja z różnymi przewoźnikami umożliwi optymalizację kosztów wysyłek oraz pozwoli na automatyzację procesu dzięki czemu Twoi klienci będą informowani na bieżąco o statusie doręczenia.

Realizacje

Strona internetowa to wizerunek Twojej marki, warto zaufać profesjonalistom.

ILE KOSZTUJE SKLEP INTERNETOWY?

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić, zamów bezpłatną wycenę.