ANGAŻUJĄCE

Social Media

Facebook

Budujemy od podstaw profile Fan Page. Przygotowujemy branding spójny z wizualną stroną marki. Przygotowujemy treści angażujące ludzi do reakcji. Budujemy społeczność wokół marki, która staje się grupą realnych klientów.

Strategia Komunikacji

Kiedy już poznamy bliżej twoje plany i cele przygotujemy strategię komunikacji dostosowaną do grupy odbiorców z którymi marka chce zbudować relacje.

Idea i Kreacja

Tworzymy angażujący content który pozwoli swobodnie rozmawiać z odbiorcami i stworzy naturalne relacje

Kampanie

Uruchomimy narzędzia kampanii, które pozwolą Twojej marce zaistnieć. W połączeniu z odpowiednio stargetowaną grupą docelową i angażującą treścią efekt viralu murowany!

buduj relacje

Czy wiesz, że

ponad 70% osób

Polega na opiniach innych

przy podejmowaniu decyzji o zakupie?

Social Media w Biznesie

Świetne relacje w social mediach powodują nawet 20% wzrost sprzedaży.
null

Social Proof

Dowodem społecznym na autentyczność i wiarygodność marki są social media. Ponad 70% decyzji zakupowych jest podejmowanych w oparciu o opinie innych, nawet obcych osób.
null

Podążanie za tłumem

Klienci wielu marek bardzo często przed podjęciem decyzji i zakupie czy współpracy poszukują informacji, kto lub ile razy skorzystał z produktu lub usługi. Social media są idealnym miejscem do wyrażania opinii o marce czy produkcie. Twoi klienci tego szukają.
null

Skarbnica Informacji

Dzięki narzędziom dostępnym w social mediach dowiesz się więcej o swoich klientach, poznasz ich preferencje i poznasz ich reakcje. Te informację pomożemy Ci wykorzystać w Twoich ofertach.