Go to Top
Strony Internetowe

Projektujemy czytelne, nowoczesne, minimalistyczne strony internetowe w konwencji User experience. Mamy na myśli sumę wrażeń użytkownika.

Tworzymy wartości intelektualne na stronach internetowych klientów.

Kreujemy treści i zawartość merytoryczną ukierunkowaną na marketing, komunikujemy odbiorców językiem korzyści.

Dostarczamy rozwiązań dedykowanych, narzędzi i aplikacji wspierających marketing.
close-link
Projekty graficzne i druk

W tym sektorze realizujemy kompleksowo. Począwszy od planowania i projektu poprzez skład i korektę a skończywszy na druku i dostawie gotowych produktów lub ich dystrybucji.

Działamy w pełnym zakresie, realizujemy katalogi produktowe w oprawie szytej i klejonej, foldery, broszury, segregatory, teczki. Specjalizujemy się w katalogach produktowych i periodykach.

Projektujemy logotypy i identyfikację wizualną, która wzbudza pozytywne emocje.

Projektujemy materiały graficzne na potrzeby internetu, grafiki stron internetowych, slidery, grafiki do social media, oryginalne i przykuwające uwagę.
close-link
Social Media

Budujemy od podstaw profile Fan Page. Przygotowujemy branding spójny z wizualną stroną marki. Przygotowujemy treści angażujące ludzi do reakcji. Budujemy społeczność wokół marki, która staje się grupą realnych klientów.

Kiedy już poznamy bliżej twoje plany i cele przygotujemy strategię komunikacji dostosowaną do grupy odbiorców z którymi marka chce zbudować relacje.

Uruchomimy narzędzia kampanii, które pozwolą Twojej marce zaistnieć.
close-link
Sklepy Internetowe

Modułowa Budowa
Z łatwością dodasz produkty z multi opcjami wyborów, powiązaną sprzedaż cross sell a moduł kontroli cen pozwoli na kreatywne wyprzedaże.

Komunikacja
Przy użyciu specjalnych narzędzi zbudujesz grupę odbiorców a przy wykorzystaniu modułu wysyłki newsletter poinformujesz o nadchodzących promocjach.

Integracja
Twój sklep może być zintegrowany z porównywarkami cen, firmami kurierskimi do automatyzacji wysyłek, modułami płatności online i allegro.
 
close-link
Bądź na bieżąco z trendami! Dołącz do nas.
close-image

Media

Podziel się z innymi. Udostępnij.